Poznáte to. Vo svojom intímnom živote sa niekedy odviažete natoľko, že zabúdate na časopriestor, ktorý vás obklobuje, tie šťastnejšie vidia aj ôsmy div sveta. No niekedy zabúdame nielen na prítomnosť, ale aj na susedov, ktorí pri našich intímnych radovánkach len mlčky trpia. 

Už ako deti sme sa sem tam zobudili na hlasné vzlyky našej maminy a s myšlienkou, že ju zrejme ocino bije, sme plačlivo zaspávali. A nehovorte, že sa vám to nestalo! :) Avšak čo robiť, ak vaša súlož ruší ešte aj susedov? Pozrite si zopár najlepších odkazov, ktoré sme našli na sociálnych sieťach.

PS: Znepokojení susedia, ktorí práve čítajú tento článok – pokojne sa inšpirujte. :)

,,Dobré ráno, dúfame, že váš včerajší exorcizmus bol úspešný. V našom mene, aj v mene všetkých susedov na tomto poschodí, by ste mohli vaše vymetanie démonov limitovať len na piatkové a sobotné noci. Ďakujeme.”

rano-1

 

,,Zdravím sused, možno by ste mohli zvážiť opravu poškodeného rámu na posteli. Navrhujem to len preto, lebo sám by som sa cítil trápne, ak by moji susedia vedeli, že nevydržím ani 60 sekúnd. Šťastný Nový Rok.”

23

 

,,Nezaujíma nás či spolu spíte. Ale ak spolu spíte, prečo do pekla musíte byť takí hluční?”

fuck

 

,,Nie som si istý, či je to len hlasná súlož alebo exorcizmus.”

sex

,,Drahý sused, urob ju! Ale vážne, pouvažuj nad opravou vŕzgajúcej postele, prosíme. Ďakujeme. Susedia.”

dinoy

 

,,Drahý sused, prosíme, udržujte svoje vzdychy na minime. Ďakujeme veľmi pekne. Susedia.”

odkaz

Foto: Facebook, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)