Poslednou vyradenou farmárkou bola blonďavá Mirka, ktorá pôsobí veľmi rozvážne a dospelo. Avšak Viking sa mladej pastierke Natálii zdôveril, že mu vraj dvojnásobná mamička na rozlúčku zanechala pikantný dar – plánuje na ňom zarobiť. 

Zdeněk sa spočiatku kontaktu a konverzáciám s ostatnými statkármi stránil a najviac mu vyhovovala samota. To sa však začína pomaly meniť a on sa socializuje čoraz viac. V kuchyni rozbehol rozhovor s mladučkou Natáliou.

zdenek farma

Viking prišiel s nápadom, žeby mohlo dámske osadenstvo statku pre mužov pripraviť promenádu v plavkách, pričom navrhol, že pokiaľ mu atraktívna brunetka požičia „kalhotky“, zúčastní sa aj on sám. Kde sa chcel kvôli tomu vyholiť, určite konkretizovať netreba. Do monológu zasiahol aj Mesut, ktorý nadhodil, že blondiak už jedny nohavičky vlastní. Vraj mu ich darovala krehká Mirka. 

,,Na predaj, na dražbu,“ uviedol kontroverzný účastník Farmy, ktorý sa pri predaji spolieha na to, že sú špinavé a vyradená súťažiaca v nich bola aj v sprche. No nakoľko spomínaná dáma pôsobila na obrazovkách ako šedá rozvážna myška, takémuto scenáru je veľmi ťažké dôverovať.

>>>ROZHOVR NATÁLIE A VIKINGA NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: farma.markiza.sk, Instagram/farma.markiza