28-ročný športovec Ľubo aktuálne hviezdi na obrazovkách televízie Markíza ako jeden z adeptov na pravú lásku v rámci šou Svadba na prvý pohľad. Jeho novopečenou manželkou sa stala Júlia, večne sa prezentujúca neutíchajúcim smiechom. Po tom, ako sympatický mladík uverejnil počas medových týždňov vtipnú fotografiu, ľudia si 24-ročnú manažérku neskutočne podali.

Plavovlasý futbalista bol síce spočiatku z výberu odborníkov nadšený, keďže obdarená blondínka dokonale napĺňala jeho predstavy o ideálne vyzerajúcej neveste, no neskôr začal objavovať viaceré negatíva. Počas svadobnej cesty v Zanzibare totiž otvorene priznal, že mu častý a hlasitý rehot jeho drahej polovičky začína poriadne píliť uši.

Lubo Julia Zanzibar

O tom, že nie je jediný, kto by takéto vystupovanie dlho znášať nedokázal, sa fešák presvedčil po uverejnení vtipne ladenej snímky s obrovskou korytnačkou. ,,Vymenil som nevestu,” Ľubo si zažartoval, netušiac, aké odozvy tento ironický príspevok v radoch fanúšikov vyvolá. ,,A vieš, že ani nevidím zmenu? Len nejak nepočujem ten smiech. Konečne,” uštipačne zhodnotila pobavená diváčka.

,,Aspoň máš kľud. Nesmeje sa, nehučí, len prikyvuje,” pochválil ho fanúšik. ,,Dobre si urobil,” znela ďalšia smelá reakcia. Podľa komentárov na prekvapivú výmenu nevesty je tak nad slnko jasné, že ľudia by po boku vytrénovaného fitnesáka radšej videli niekoho iného ako večne vysmiatu Julku.

Lubo Mazura svadba

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/lubo.mazura