Obľúbená Slovenka Dara Rolins dbá nielen na svoje vnútro, ale i zovňajšok. Na tele, ktoré by jej mohli závidieť i 20-tničky, poctivo maká, a netají sa ani silikónovými implantátmi či niekoľkonásobnou plastikou nosa. Najnovšie sa rozhodla vyrovnať aj svoj žiarivý úsmev. A čo jej pery? 

Pôvabná blondínka sa na svojich sieťach pochválila dokonalou snímkou z profesionálneho fotenia. Darinka si pred objektívom zapózovala vo vzorovanej hodvábnej šatke s elegantným účesom a na prvý pohľad nie tak nápadným líčením. Jednu z jej fanúšičiek však upútalo niečo iné.

,,Kočka, ale s vylepšenými perami ste iná. Krásne dni,“ vyjadrila sa v komentároch neznáma obdivovateľka populárnej speváčky a podnikateľky, ktorá sa rozhodla zareagovať.

,,Je pár vecí, ktoré som si nechala vylepšiť, ale pery to fakt nie sú. Mám ich a vždy som ich mala dosť výrazné,“ uviedla atraktívna kráska. ,,Je to kontúrkou a ľahkým premaľovaním, resp. pretiahnutím okrajov pusy, kedy dôjde k zväčšeniu,“ vyzradila svoje tajomstvom plných pier Dara Rolins. Tá však dámy upozorňuje aj na menší háčik.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Odporúčam len na fotku. Naživo to vyzerá prinajmenšom zvláštne. Starý dobrý trik mojej make-up artistky,“ dodala 49-ročná rodáčka z Bratislavy.

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi