Vladislav počas svojho účinkovania na statku niekoľkokrát zmenil postoj k alkoholu, avšak už od začiatku vysielania Farmy sa ukazuje ako veľký lichotník a milovník žien. Finančník si dokonca s Evou užil bozky vo vírivke či štipľavý bodypainting, a to aj napriek tomu, že ho doma čaká manželka, Teraz prišlo šokujúce vyhlásanie o rozvode! 

Svojský humor a zvláštne volenie slov môžu pri Vladislavovi spôsobiť, že často vyznieva ako neatraktívny chlípnik. A aj keď by mnohým ženám mohli jeho vyjadrenia komplimentov vadiť, Eva nakoniec jeho ukrajinskému šarmu podľahla a počas bujarej párty vo vírivke sa s ním zblížila.

Obchytkávanie, bozky a neskôr aj oblizovanie bradaviek počas bodypaintigu boli nepochybne pre Vladovu manželku ťažko stráviteľné. Teraz farmár prezrádza, že v ich vzťahu nie je všetko v poriadku. Po požití alkoholu sa 44-ročný muž uchýlil do spovednice, odkiaľ svojej polovičke poslal srdcervúci odkaz.

,,Pekne pozdravujem! Toto je pani manželke! Martina, Martina, veľmi pekne ti ďakujem za syna a za všetko ostatné, krásne. Napáchal som škody a už sa asi nevrátil k rodine. Ostanem sám, alebo si založím novú rodinu. Ďakujem, veľmi pekne za všetko!“ v spovednici povedal na kameru uplakaný Vladko. Neskôr sa presunul do kuchyne, kde Lukymu a Heňovi prezradil, čo zamýšľa spraviť potom, čo opustí Farmu.

,,Moji zlatí, precítil som dneska Farmu a rozhodol som sa, že sa rozídem s manželkou,“ vyhlásil farmár, ktorý si evidentne uvedomuje, že svojím konaním s Evičkou manželke ublížil. Taktiež z hĺbky duše prezradil, že už polovičku viac nemiluje a rád by sa pozrel do Ameriky.

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, voyo.markiza.sk, streamable.com