Nikol šancu opätovne zabojovať o miesto na statku využiť nedokázala, a tak jej kroky po poslednom dueli viedli domov. Bratislavčanka po návrate do civilizácie stihla nielen ostro reagovať na instagramový profil svojej súperky Rebeky, ale aj na rozhovor s brunetkiným priateľom. Ako sa konflikt, ktorý započal na obrazovkách televízie Markíza, môže vyostriť?

Po svojom návrate domov Nikol prijala pozvanie do Telerána, po ktorom si ju odchytil portál Topky.sk, aby exfarmárku patrične vyspovedal. Okrem toho, že mamička neplnoletej dcéry prezradila, ako si užíva čas s rodinou trávený v pohodlí domova, opäť sa neobávala obuť do rodáčky z Galanty.

,,Nedostala si sa k nejakým informáciám ohľadom Rebekinho priateľa vonku? Lebo teda šušká sa, že nebol úplne nadšený tým, čo mal možnosť vidieť,” redaktorka nadhodila Nikol, ktorá s úškrnom na tvári podala úprimnú odpoveď. ,,Vieš čo? Kontaktoval ma a myslím si, že keď vyjde, tak už frajera mať nebude,” konštatovala neriadená strela.

Po otázke, či by pri stretnutí Nikol s Rebekou alebo Heňom mohlo dôjsť k fyzickej potýčke, 32-ročná influencerka odpovedala nie. Na záver rozhovoru však ostré slová odkázala niekomu z okolia recepčnej na plastickej chirurgii. ,,Skôr by som asi venovala toto Rebekinej adminke, nech veľmi váži slová, lebo príde semifinále, kde sa uvidíme naživo, a tam sa už za internet neschová,” uviedla. Vyzerá to tak, že napätú atmosféru na obrazovkách si vďaka Nikol ešte užijeme.

>Celý rozhovor s Nikol si môžete pozrieť TU<<<

Zdroj: topky.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, canva.com