Nela Zisser je 24-ročná modelka z Nového Zélandu, ktorá miluje jedlo. Na tom by nebolo nič zvláštne, no viete si predstaviť, že na jedno posedenie zjete 3 kilogramy zmrzliny? Pre túto súťažnú jedáčku to nie je žiadny problém!

Sympatická blondínka sa môže pýšiť titulom Miss Nového Zélandu z roku 2013. Modelingová kariéra však rozhodne nie je tým, čím by pútala tú najväčšiu pozornosť. Rok po súťaži krásy sa totiž rozhodla svoju záľubu v jedení ukázať celému svetu prostredníctvom svojho kanálu na YouTube s názvom Nela Eats. Jej hody si pravidelne pozrie takmer 100-tisíc ľudí, a dokonca prevádzkuje vlastný online obchod, kde kúpite tričko s logom jej kanálu za 25 dolárov.

Nela Zisser

Nela pravidelne príjme nejakú výzvu, takzvanú ,,challenge”, a pokiaľ si ako jej divák tipnete správne, môžete vyhrať nejakú cenu. Naposledy sa tak istému chlapcovi podarilo vyhrať iPod Nano (ktorý, samozrejme, Nela dostala ako sponzorský dar). Štastlivec napísal do komentárov svoj tip, koľko čokoládových guličiek podľa neho bude jedáčka schopná zjesť v priebehu jednej minúty.

Nela Zisser
Držiteľ svetového rekordu dokázal zjesť 25 Big Macov za 22 minút. Nele sa to podarilo za necelú hodinu.

Na jej kanáli nájdete videá, kde konzumuje väčšinou ultra kalorické, mastné alebo sladké jedlá. Útlej modelke nerobí problém zjesť napríklad 45 syrových burgerov (z pôvodných 100) v celkovej váhe takmer 5 kilogramov (14,560 kalórií). Aby toho nebolo málo, Nela pridáva k počtu jedla aj časomieru, a tak si kľudne môžete pozrieť, ako v priebehu necelých dvoch minút skonzumuje 1-kilové mexické maxi burito.

,,Nedávno som zjedla obrovský rybací filet a bol neskutočne chutný. Mojim najhorším zážitkom bola 3-kilová zmrzlina, ktorú som jedla asi pred rokom. Bolo to absolútne nechutné, neberte to zle, milujem sladkosti, ale tam bolo toľko cukru, fuj.” Jeden chod máva zvyčajne viac ako 10 000 kalórií. ,,Po zjedení toľkého jedla si ľahnem na niekoľko hodín, pijem veľa vody a nehýbem sa.”

Nela má však teóriu, ako si váhu udržať na normálnej hodnote. ,,Ak mám povedať pravdu, absolútne necvičím, ale som celkom aktívna, nikdy nesedím na zadku príliš dlho. Držím sa pravidla osemdesiat ku dvadsiatim – to znamená, že 80 % svojho času jem zdravo a zvyšných 20 % si doprajem to nezdravé.” Či je takáto záľuba zdravá netušíme, no rozhodne by sme chceli mať dar tejto slečny – jesť a nepribrať. :-)

Zdroj: Facebook/NowThis Entertainment | Foto: YouTube, Instagram