Peter Matejka ukončil svoju cestu v reality šou Farma za veľmi nepríjemných okolností. Počas sluhovania nechal vonku niekoľko moriek, následkom čoho 3 z nich uhynuli. Nekompromisný hospodár Martin ho tak promptne zo statku vyhodil

Nielen diváci majú dobre v pamäti moment, kedy opitý Mesut chytil jedno zo zvierat pod krk. Vtedy sa Martin záhradníkovi rozhodol udeliiť trest a poslať ho na samotku. Mnoho ľudí si tak myslí, že vylúčenie Petra z hry nebolo fér a rovnakého názoru je aj samotný blondiak.

,,Proste Mesut mal veľa tých incidentov. Či už s morkami, zvieratami alebo alkoholom. Nebolo toho málo,“ uviedol vo Farme X-tra 37-ročný muž, ktorý si predstavoval adekvátnejší trest, hoci celú vinu vzal na seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukrivdený vodič taktiež priznal, že si chcel s Miroslavom zmerať sily v duelovej aréne. ,,Zo začiatku sa mi zdal ten človek ešte, ale potom, čo porobil, tá jeho arogancia strašne vysoko siaha, až neviem kde. Je to jeden namyslený arogantný človek. Myslí si o sebe, že tá farma mu patrí, že tam všetko porobil,“ naložil na bývalého kolegu z reality šou Peter.

>>>FARMU X-TRA S PETROM NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, TV Markíza, Instagram/farma.markiza