Poslednými sluhami na statku sa po Mesutovom rozhodnutí stali Stanka a Peter, do ktorých hospodár vložil veľkú dôveru. Niet sa čomu čudovať. Kráska je šikovná kuchárka a blondiak si potrpí na zvieratká. Žiaľ, vyzerá to tak, že 37-ročný muž sklamal.

V upútavke na štvrtkový diel láka Markíza fanúšikov Farmy na poriadnu drámu. Peter sa totižto pozabudne a morky nechá pustené von aj napriek tomu, že je počasie už naozaj chladné. ,,Zdochla?“ pýta sa v dokrútke záhradník, načo Eva odpovedala: ,,Nie jedna, podľa mňa!“ 

peter matejka

,,Prečo si ich nechal vonku, ty k*kot, keď je vonku mínus 15?“ rozčúlil sa na mechanika farmár týždňa, ktorý bol do tejto pozície menovaný už po 3-krát. ,,Primárne je to určite Peťova chyba, ale zodpovednosť za to budem určite niesť ja,“ dodáva na kameru Mesut. Medzitým sa divákom naskytuje pohľad na to, ako statkári nesú morky k piecke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver je vidieť aj príchod hospodára, ktorý v minulosti kvôli chyteniu morky pod krk vyhostil Miroslava Debnára na samotku. ,,Ozaj tu nepotrebujem farmára, ktorý sa mi nepostará o zvieratá,“ povie prísne sluhovi Martin. Či Petra čaká podobný osud ako Mesuta alebo brány šou kvôli chybe nadobro opustí, uvidíte už čoskoro.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza