Vaše šuflíky i kozmetické tašky mnohokrát zapĺňajú až desiatky výrazných rúžov či leskov na pery. Po prvej skúške však skončia odložené na poličke, pretože ste nadobudli pocit výraznej extravagancie? Hlúposť! Aj štúdie dokázali, že muži venujú pri pohľade na ženu pozornosť najmä jej perám.

Niektoré z vás možno trpia pre pocit, že sú ich pery príliš malé a úzke. Nezabúdajte však na to, že vďaka naneseniu rúžu či lesku sa z vás stávajú neodolateľné a príťažlivé ženy. Je to aj vďaka jednoduchej voľbe správneho odtieňa, ktorý si vyberiete k svojmu outfitu. Nikde predsa nie je napísané, že musíte pôsobiť tajuplne a fádne. Zvoliť si môžete aj jemný odtieň, s ktorým budete prirodzene krásna. Ale čo tak použiť tmavú farbu ako je červená či fialová, ktorá je dnes IN? K dispozícii máte širokú škálu rôznych odtieňov. Rozhodne sa s nimi nebojte experimentovať, chcete byť predsa krásna a zvodná, no nie? Tmavé pery z vás urobia neprehliadnuteľnú ženskú kosť a podčiarknu tak vašu ženskosť a sebavedomie.

Ak sa bojíte prílišnej extravagancie, no chcete sa cítiť skutočne sexy, nebojte sa siahnuť ani po žiarivejších odtieňoch. Celkový výsledok ešte jemne vyšperkujte ceruzkou na pery a garantujeme vám, že každý muž vo vašom okolí bude chcieť ochutnať vaše pery. :)

Tak, ktorú farbu zvolíte dnes? :)

2

 

1Foto: Pinterest, xdesktopwallpapers.com