28. januára sa herečka a speváčka Dominika Kavaschová s fanúšikmi na sociálnych sieťach podelila o ťažkú životnú situáciu, v ktorej sa vyskytla kvôli neznámej osobe – tá sa jej mala vyhrážať, že ak nezaplatí určitú sumu, svetlo sveta uzrú jej intímne fotografie. Podobných správ sa mala dočkať aj herečka Zdenka Studenková, no najhoršie z toho aktuálne vyšiel obľúbený párik Emma Drobná a Filip Šebo. 

Kým Donďa sa od anonyma dočkala okrem vyhrážok i citlivých snímok, legendárna Zdenka tvrdí, že žiadne podobné fotografie nikdy nenafotila a preto sa nemá čoho báť. Dominika Kavaschová zatiaľ hlási, že materiály obdržala len ona, avšak Emma s Filipom oznámili únik.

,,Chceli by sme vám povedať niečo, pre nás nie úplne príjemnom, čo sa momentálne deje, a v akej situácii sme sa ocitli, ale dnes už o tom hovorila aj Dominika, aj Zdenka, preto sme sa rozhodli, že o tom povieme aj my,“ prihovára sa sledovateľom na Instagrame zaľúbená dvojica.

,,Jedná sa o to, že niekto neznámy nás kontaktoval, že sa nabúral medzi naše súkromné účty, že stiahol všetky dokumenty, fotky a podobné materiály. Začal sa nám vyhrážať, začal nás dokonca vydierať, aby sme mu niečo zaplatili, aby to nedával von. S čím nesúhlasíme, ale čo je najhoršie, tak my sme sa už aj presvedčili, že to vonku je,“ šokuje potetovaný športovec. Drobná sa tak spoločne so Šebom rozhodli spraviť rázny krok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mrzí nás táto situácia. Necítime sa safe a preto s Filipom odchádzame z Instagramu. Dúfam že nás pochopíte,“ napísala speváčka k príspevku.

Foto/Zdroj: Instagram/emmadrobna/donda_kawa, Facebook – Brano Kostka, streamable.com