Pôvabnej Tereze Benda účinkovanie v šou Svadba na prvý pohľad zmenilo život. Okrem toho, že je už právoplatne vydatá za televízneho partnera Milana, sa jej rozrastá i fanklub na sociálnych sieťach. Energická kráska so sledovateľmi aktívne komunikuje na vzťahové témy a rada často odhalí aj časť súkromia. 

Terka sa najnovšie podelila o svoj názor na neveru, keď sa jej v Q/A jeden z anonymných followerov opýtal, či by takúto podlosť dokázala odpustiť. ,,Neviem. Fakt úprimne neviem,“ začala otvorene podnikateľka.

,,V minulosti som odpustila klamstvá, neúctu. Našťastie, o nevere som sa dozvedela až po rozchode, no vtedy som bola iná. Bola som rada, že so mnou bol a chcela som ho zmeniť. Plus som si až tak nevážila samú seba. Nikdy by som nechcela už byť vo vzťahu, v ktorom nie je dôvera,“ uviedla aktuálne šťastne zamilovaná televízna nevesta. Tá našla šťastie po boku svojho bývalého osobného trénera. Dokázala by neveru odpustiť jemu?

,,Teraz si to nedokážem ani predstaviť a ani sa nad tým nezamýšľam. Ak by sa mi to stalo po dlhoročnom vzťahu, asi by som najskôr musela prežiť srdcovú zástavu, možno ho pomedzi zavraždila, a 3x sa zrútila. Ale ak by som ho stále milovala a vedela by som, že to bol len nejaký úlet, a že aj on ma miluje, snažila by som sa to asi vyriešiť. Ale ťažko povedať,“ blondínka s úprimnosťou zodpovedala fanúšikovskú otázku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/tereza_benda