Všetci fanúšikovia seriálového fenoménu Ženy z rodu Gilmorovcov, Scotta Pattersona alias Luka a kávy oslavujú. Legendárny majiteľ bistra, ktorý si napokon získal aj srdce ukecanej Lorelai, totiž uvedie na trh vlastnú značku kávy!

Keďže na obzore nie sú žiadne ďalšie časti obľúbeného seriálu, herec svoj voľný čas venuje svojej druhej vášni – káve. „Káva je niečo, na čo sa teším celé ráno, celý deň, celý večer a teraz aj uprostred noci,“ priznal Scott v nedávnom interview. Herec už dokonca odhalil názov svojej značky – Scotty P’s Big Mug Coffee. Na kávu samotnú si však ešte budeme musieť chvíľu počkať – vraj musí byť dokonalá.

Ktovie, možno sa Scottovi podarí na šálku-dve nalákať aj Lauren Graham, ktorá podľa vlastných slov kávu neznáša a kvôli svojej seriálovej postave Lorelai, ktorá je kávou doslova posadnutá, sa počas filmovania nalievala inými nápojmi, ktorými jej plnili kávové hrnčeky.

Zdroj: foodandwine.com | Foto: Instagram, unisci24.com

Uložiť

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Chaela
Nadšená učiteľka a večná študentka... Keď sa oteplí, hľadajte ma v Chorvátsku, kde ešte stále vyberám to správne miesto na letné sídlo, a v zime kdekoľvek, kde robia dobré laté. Ak ma však nájdete s knihou v ruke, radím nerušiť.