Aj celebrity mávajú zlé obdobia. 24-ročná talentovaná a krásna speváčka Selena Gomez skončila v psychiatrickom ústave, kde sa lieči kvôli pocitom úzkosti a depresiám.

Aj napriek tomu, že speváčka má pomerne čerstvý album, stala sa užívateľom s najväčším počtom followerov na Instagrame a milujú ju milióny fanúšikov po celom svete, predsa len nie je šťastná. Od posledného príspevku, ktorý zverejnila na internete, ubehlo už dlhých osem týždňov. Dôvodom jej nečinnosti v šoubiznise i na sociálnych sieťach je pobyt na psychiatrickej klinike, kde sa lieči z úzkosti a depresií. Selena trpí nepríjemným ochorením, lupusom, ku ktorého vedľajším prejavom patria práve zmienené problémy.

Prednedávnom však speváčka potešila všetkých svojich fanúšikov, keď ju podľa magazínu E!News náhodne spozorovali v reštaurácii Texas Roadhouse v Alco, Tennessee. Práve tu sa s ňou počas obeda mnohí odfotili a snímky okamžite publikovali na sociálnych sieťach.

,,K žiadnemu fanúšikovi nemohla byť viac láskavá a bola viac než šťastná, že sa môže s kýmkoľvek odfotiť,” uviedol jeden z očitých svedkov. Nikomu však neunikol fakt, že krásna Selena je po odmlke výrazne pochudnutá a jej jemne zaoblené boky sú dnes minulosťou. Ako sa vyjadrila pred odchodom na liečenie: ,,Chcem byť proaktívna a sústrediť sa na udržanie môjho zdravia, šťastia a rozhodla som sa, že najlepšou cestou vpred je vziať si na nejaký čas voľno.” Aj napriek komplikáciám musíme usúdiť, že Selena vyzerá stále pôvabne.

That hat!! @selenagomez @revivaltour #selenaisbackparty #selenator #selenaisback #revivaltour #selenagomez #revivaltour

A post shared by Marie Gomez | 🇨🇴 (@lifeofmariegomez) on

 

IDK WHY HATERS ARE SO DAMN OBSESSED 😐 She is skinny but she is fine ❤️

A post shared by Selena Fanpage (@selena_m_gomez_updates) on

 

 

This is my real goal.

A post shared by Marie Gomez | 🇨🇴 (@lifeofmariegomez) on

 

Foto: Instagram, hdwallpapers.in | Video: YouTube