Život najznámejších slovenských influencerov dostal 2. septembra nový zmysel. Zuzana Struasz Plačková a René Strausz privítali na svete vytúženého syna Diona. Chodia okolo neho po špičkách?

Kým niektorí rodičia deti uspávajú v úplnom tichu, iní sa svoje ratolesti snažia už od narodenia naučiť na ruch. Do ktorej skupiny patria manželia Strauszovci?

,,Mala som otázky včera, že či Dion úplne v pohode spal aj na tom koncerte,“ načala tému spánku svojho synčeka novopečená mamička. ,,Ja vlastne už v pôrodnici som si púšťala telku nahlas, aby som ho naučila fungovať pri hluku,“ vysvetlila Zuzana. V jej domácnosti tak počas chlapčekovho odpočinku hrobové ticho rozhodne nevládne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Doma si púšťame pesničky celý deň, všetko, a Dionku úplne krásne spinká. Takže ja som skôr za to učiť to dieťa na hluk, ako keď prídeš ku niekomu a že ‚pšššt, ticho‘, ani rozprávať nemôžeš, lebo malý spí. Takže Dionko je brutal naučený na hluk, môžeme pred ním normálne rozprávať, kričať, ziapať a on úplne v pohodičke spinká,“ nechala sa počuť úspešná podnikateľka.

Zuzana Plačková o Dionovom spánku

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova