Alex Wortex je síce na Instagrame, kde ju sleduje 24,6 tisíc ľudí, populárna, no nebyť bratislavských módnych dní, mnohí mimo tejto sociálnej siete by o nej zrejme doposiaľ nepočuli. Na prestížnej udalosti totiž ukázala niečo, za čo by sa nemusel hanbiť ani sám Borat.

Alex prišla na BMD sporo oblečená, avšak najšokujúcejšie na nej bolo jej neprehliadnuteľne zarastené prirodzenie, čo bol dôvod, prečo sa zrazu ocitla vo všetkých slovenských médiách. Mladá Bratislavčanka zaujala aj moderátora Matúša Krnčoka, ktorý si ju zavolal do relácie #tbt. Matúš Alex nielenže poriadne vyspovedal, ale jej i mnohokrát podal poklonu za to, aká je svojská a sama sebou.

alex wortex

Alex v rozhovore prezradila, ako sa k celému terajšiemu spôsobu života dostala. Už v 13-tich rokoch sa vraj začala obliekať ako „pankáčka“, pričom vzorom jej bol otec, ktorý k tomuto spôsobu obliekania taktiež inklinoval. Kvôli svojej výstrednosti však blogerka mávala ťažkosti v škole. Najzaujímavejší bol prvý deň na gymnáziu, keď prišla oblečená vo veľmi krátkej minisukni, v ktorej jej bolo vidieť „obe polky“.

alex wortex

V závere relácie Alex ponúkla šokujúce priznanie, ktoré ani sám moderátor nečakal. Blogerka prezradila, že keď sa prezentuje ako Alex Wortex, je odvážnejšia, a to doslova. „Alex je o dosť úchylnejšia ako ja… nepovedala by som, že to je schizofrénia, ale teda, kto ma pozná…. ja žijem v podstate také dva životy. Že Alex je uplný najväčší úchyl a ja teda reálne som 2 roky nemala s*x. Takže je to celkom vtipné. Ale práve tá se*uálna energia, tá ma poháňa vpred, je vo mne akumulovaná,“ prezradila kontroverzná postavička, ktorá tak potvrdila pravidlo, že ten, kto šteká, nehryzie.

27-ročná slečna svoj výstup uzavrela tým, že v reálnom živote je veľká romantička. A hoci to na Instagrame tak nevyzerá, ak by mala frajera, prechádzala by sa s ním v parku držiac sa za ručičky.

Celý rozhovor Matúša Krnčoka s Elex Worter

Zdroj: extra.markiza.sk, YouTube | Foto: Instagram