Hlupučký výraz tváre, maskovaný dokonalou vrstvou make-upu, draho vyzerajúci ohoz, 2-centimetrové umelé pazúry… Toto je prototyp dnešnej „vypatlanej“ sliepočky, ktorej kreditku ocko podnikateľ so skončenou „základkou“ nalieva niekoľkokrát mesačne tučnou sumou a namiesto výchovy vkladá svojej dcérenke do vienka primitivizmus a neúctu voči svojmu okoliu. 

Istá slečinka rovnakých „kvalít „, ktorá vulgárne napadla slušnú zákazníčku v obchode pri pokladni, bola za svoje drzé a hanlivé poznámky pochovaná kráľovskou nakladačkou. Čo presne sa v rade na zaplatenie nákupu stalo, si môžete prečítať v nasledujúcom príspevku.

,,Stojim v rade v obchode a zrazu predo mnou si slecna zmyslela prejst k inej pokladne. Tak sa pomalicky posuvam, ze ako fajn aspon budem rychlo vybavena 😂 no mila slecna si nevyratala fakt, ze aj pri druhej pokladni je taka ista rada. Zrazu sa ocitla za mnou a desivym tonom hovori dalsej tupej kamoske, ach niektory ludia sa predbiehaju bez hlavo, zrejme nemaju chrbtovu kost. Stale to predychavam, zrazu som si sla davat nakup na pult a slecna s nevymachanou chrapou mi tisko zasepka pocuvaj ty p..a sprosta nevies si uvedomit, ze ja ponahlam do prace 😂 a stala som pred Tebou! V tom sa otocim ma nu a vravim jej, mila slecna urcite ste si vsimli, ze ste si pomylila osobu s ktorou sa rozpravate, ja si plne uvedomujem vasu zavaznu situaciu, ze mozno pridete o pracu pre 2min. meskanie 🙈 ale este raz ma nazves p…ou tak s tymi hrablickami sa do rana zlatko nenazeres! Pointa??? Slecna na pohlad pekna upravena, zrejme sa o seba stara, ale to co dokaze vypustit z ust a ukazat svoj charakter pred ludmi je mi z toho zleeee 😈 😈 😈 😈 😈

Zdroj: Facebook – Priznania žien