V piatkovom vysielaní markizáckeho Telerána zažili moderátori poriadny šok, keď sa dovolali výherkyni súťaže, ktorá v živom vysielaní utrúsila hrubý vulgarizmus. Krátko nato ale televízia odhalila dôvod, stojaci za podráždenou reakciou neznámej ženy.

„Dobré ráno! Tu Lenka a Daro z Telerána, mali sme pre vás 2500 eur, ale to by ste museli zdvihnúť s inými slovami, tým naším heslom, škoda,” v živom vysielaní Telerána sa moderátor Daro Richter prihovoril vyžrebovanej žene zo súťaže Vstávaj a vyhraj, ktorá na to, aby vyhrala 2500 eur, mala po zdvihnutí telefónu namiesto “prosím” povedať vopred dané heslo.

Teleráno

„Voľakto mi volá neznámy, neviem. Voľáky ko*ot sa so mňou zahráva,” zaznela šokujúca reakcia na druhej strane, ktorá sa okamžite stala internetovým virálom. Ako sa ale ukázalo, drsné slová boli opodstatnené – manžel naznámej pani Markíze prezradil, že jej ráno niekto volal až sedemrát z utajeného čísla bez toho, aby sa ozval.

Aj pri telefonáte od Telerána si tak žena myslela, že si z nej len niekto robí žarty. Celá situácia ju vraj veľmi mrzí, pričom ľútosť je i na strane modrožltej televízie, a to z toho, že namiesto peňažnej výhry venovala dáme nepríjemný zážitok.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: YouTube