Kde sa vzal, tu sa vzal, na sociálnych sieťach sa už nejakú tú dobu (bohužiaľ) úspešne drží trend, fotiť si celý svoj deň. Najmä mladí Slováci očividne pravidelne potrebujú zdokumentovať svoj obed, výlet či šatník, a tak sú stránky s prívlastkom ,,dnes“ plné novopečených blogerov, influencerov, fashionistov či hipsterov. Jednou z nich je aj Bratislavčanka Alexandra, ktorej „intergalatický“ štýl u väčšiny Slovákov nenachádza pochopenie!

Bratislavčanku Alexandru sme našli na Instagrame pod prezývkou #alexwortex69 a musíme skonštatovať, že výber číslice, pripomínajúcej snáď najznámejšiu polohu kamasútry, očividne nebol náhodný. Mladá blogerka, ktorá prevádzkuje vlastnú stránku s oblečením totiž obľubuje poriadne odvážne, úsporné outfity, ktoré zväčša zakrývajú len to najnutnejšie.

Ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát, no Alexandra smelo posúva hranice extrému a tak ju pokojne môžete v bláznivých oblečkoch stretnúť aj v bratislavskej hromadnej doprave, navyše s neoholeným podpazuším. Vegánka a frutariánka je však na svoj nezvyčajný štýl patrične pyšná, a tak svoje „intergalatické“ outfity pravidelne posiela na rôzne módne blogy. Bohužiaľ, jej osobitý štýl sa v našich končinách nestretáva s príliš veľkým pochopením, a preto budeme musieť na túto nadčasovosť ešte dozrieť alebo zohnať číslo na dílera. :-)

Alexandrine najodvážnejšie outfity si môžete pozrieť >>>TU<<<, >>>TU<<< a >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube