Herečka Dominika Kavaschová už do pôrodu odpočítava zrejme posledné hodiny, nakoľko príchod jej bábätka mala naplánovaný na koniec apríla. Posledné chvíle tehotenstva si tak kráska kráti v spoločnosti partnera Daniela Fischera, ktorého v nedeľu vytrápila záludnými otázkami o sebe.

Domča je vtipná kopa a o poriadnu zábavu sa vie postarať nielen pred kamerami, ale aj doma. O humorné momenty zo svojho života sa známa Košičanka pravidelne delí s fanúšikmi na Instagrame, ktorým naposledy poskytla ukážku toho, ako dobre ju pozná jej snúbenec, taktiež herec Daniel Fischer.

Hviezda seriálu Oteckovia sa na malú chvíľu zahrala na kvíz majsterku a svojmu životnému partnerovi položila niekoľko jendoduchých otázok. Zaujímalo ju, či Danko vie, aké sú jej obľúbené oriešky, kvety či to, kedy má meniny. Žiaľ, s úspechom sa ani pri jednej odpovedi nestretla. Najväčší gól však prišiel v momente, keď sa predstaviteľka Sisy priateľa opýtala, či vôbec vie, koľko má rokov. Tušíte správne – odpoveď bola opäť zlá! 😁

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa