30. augusta 2017 odvysielala TV JOJ poslednú časť svojho kultového seriálu Panelák, ktorý sa na jej obrazovkách objavoval s krátkou prestávkou neuveriteľných deväť rokov. Jeho súčasťou boli aj tri známe herečky stvárňujúce vtipné psychologičky – Ivanku, Julu a Alicu. Spomínate si na legendárne kočeny?

Panelák bol do roku 2017 neodmysliteľnou súčasťou TV JOJ, pričom od jeho úplne prvej až do poslednej časti sme mohli sledovať osud Ivanky Švehlovej, ktorej sa zhostila výborná slovenská herečka Diana Mórová. Z neznesiteľnej ženskej sa počas seriálu vyvinula milujúca matka Terezky a zároveň aj vtipná psychologička.

Do života seriálovej Ivanky po čase vstúpili aj dve kolegyne a zároveň kamarátky – Jula (Zuzana Mauréry) a Alica (Zuzana Vačková). Z dievčat sa tak stala legendárna trojka, nazývajúca sa kočeny. A hoci už Panelák televízia nevysiela, ani jedna z herečiek neupadla do zabudnutia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým Diana Mórová sa pohybuje na doskách Slovenského národného divadla a taktiež sme ju mohli vidieť ako porotkyňu poslednej série šou Československo má talent, Zuzana Mauréry je aktuálne hviezdou najväčšieho seriálového trháku Oteckovia, v ktorom hrá riaditeľku škôlky Tamaru, pričom nedávno sa jej podarilo poriadne schudnúť. Zuzkina menovkyňa s priezviskom Vačková sa v súčasnosti venuje divadlu, a to najmä predstaveniu Klimaktérium, s ktorým cestuje po celom Slovensku.

Všetky tri dámy vyzerajú aj po rokoch naozaj úžasne, ba čo viac – ešte lepšie než v časoch, keď hrali v Paneláku. Mimochodom, prvé zábery v galérii pochádzajú z rokov 2011!

Takto sa menili kočeny :)

Kočeny po rokoch – Zuzka Vačková, Diana Mórová a Zuzka Mauréry

Foto: Facebook/Panelák, Oteckovia, Instagram/zuzanavackova, YouTube