Prvým menom, ktoré sa objavilo na zozname súťažiacich Farmy 12, bola Nikol Fridrichová. Kým pre niektorých predstavovala Bratislavčanka neznámu osôbku, iní ju možno evidovali skrz dávnejšiu bitku so speváčkou Barborou Balúchovou či vďaka Instagramu. Tam totiž aktuálna farmárka do svojho nástupu do reality šou zverejňovala rôzne videá s humorným obsahom.

Na základe doterajších reakcií divákov sa zdá, že Nikol Fridrichová nepatrí k obľúbeným účastníkom Farmy 12, pričom body k dobru jej nepridala ani nedávna vášnivá noc s Henrichom. Málokto z fanúšikov populárneho projektu však možno vie, že kontroverzná mamina sa prihlásila do súťaže aj preto, aby sa viac dostala do povedomia. Predtým, ako odišla na statok, sa totiž vo veľkom venovala točeniu videí.

Mnohí vnímajú Farmu ako výborný prostriedok k tomu, aby nabrali na Instagrame viac folloverov. Rovnako to zrejme platí aj o Nikol. Avšak tá sa už pred štartom reality šou pýšila viac než 30 tisíc sledovateľmi, ktorých zásobuje príspevkami, parodujúcimi rôzne životné situácie. Nechýbajú v nich ani vulgarizmy, často sa vyskytujúce i na influencerkiných tričkách, a ani rôzne perverznosti. Či je ich obsah vtipný alebo nanajnvýš trápny, ale radšej necháme na vašom uvážení. Tu je malá ochutnávka toho, čo má v portfóliu videí 32-ročná Nikol Fridrichová!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Matka roka 2020 #nastupDoskoly#MDD

A post shared by Naud1a♍️ (@nikki_fridrich) on

View this post on Instagram

Nie nie boli ma hlava🤷🏼‍♀️🤣

A post shared by Naud1a♍️ (@nikki_fridrich) on

View this post on Instagram

Ženy Slovenska sa spojili🖕🏼

A post shared by Naud1a♍️ (@nikki_fridrich) on

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/nikki_fridrich