Manželov Vincezových očividne spája spoločný zmysel pre humor. Odkedy sú markizáci “svoji”, nepohnú sa od seba ani na krok a inak tomu nebolo ani počas posledného živého prenosu tanečnej šou Let´s Dance. Viktor totiž zvolil k obleku netradičný doplnok, ktorý Adela pohotovo okomentovala!

Moderátor hlavného markizáckeho spravodajstva Viktor Vincze prišiel svoju polovičku podporiť na nedeľný prenos relácie Let´s Dance. Tanečná šou je pre markizákov odjakživa slávnostnou udalosťou, a tak sa pán manžel “nahodil do gala” ako správny gentleman. Keď však Adela uvidela pod jeho nohavicami červené bodkované ponožky, nezdržala sa komentára.

,,Ťažko hľadám slová. Toto sú takzvané úplne normálne ponožky, zoznám sa. Dajú sa normálne kúpiť, neviem akú majú genézu. Ja si ten deň pamätám ako dnes, keď sme ich kupovali. Bolo tak polooblačno, hrala sláčiková hudba a vtedy sme sa rozhodli, že ich kúpime. Bolo to naše spoločné rozhodnutie,” okomentovala manželov netradičný doplnok Adela. ,,Ja sa k tomu vôbec nevyjadrujem, mám rád skrátka tie ponožky, tie fusakle. Kúpil som ich z internetu, asi desať párov,” doplnil Viktor.

Počas rozhovoru padla reč aj na Viktorovu fotomontáž na Gizku Oňovú, a tak sa ho moderátor opýtal, aká fotomontáž by sa hodila Adele: ,,Absolútne žiadna, lebo Adelka je krásna žena taká, ako je,” dodal zamilovaný Viktor, ktorého očividne s Adelou spája spoločný zmysel pre humor. :-)

Zdroj/Foto: čas.sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)