Rok 2020 síce veľa koncertov nepriniesol, no speváčka Simona Hegerová sa na nedostatok práce určite nesťažovala. Vydávala hit za hitom a taktiež sa podieľala na realizácii svojho merchu, pričom koncom roka si pre fanúšikov pripravila novučičké EP-éčko so šiestimi skladbami. Ku všetkým dokonca blondínka natočila i videoklipy, ktoré ihneď po vydaní valcovali YouTube. Po Silvestri tak konečne prišiel čas na zaslúžený oddych.

Pár dní po Novom roku Sima spolu s priateľom Tomášom Gajlíkom alias Gajlom zbalili kufre a odleteli do slnečného Dubaja, kde hrubé bundy vymenili za plavky. Počas svojej dovolenky sa dokonca rozhodli vrátiť sa na miesto, na ktorom si užívali pohodičku aj v minulosti.

,,Rovnaká krajina, rovnaké miesto, rovnakí ľudia, rovnaké city, aaaaa 5 rokov rozdiel medzi prvou a druhou fotkou,“ talentovaná kráska opísala dve fotografie, ktoré tento týždeň pristáli na jej Instagrame. Kým na jednej možno vidieť 24-ročnú blonďatú se*y kosť, patriacu k špičke slovenskej hudby, na tej druhej sa sladko usmieva iba 19-ročná vychádzajúca hviezdička. „Obe“ slečny ale v rovnakej polohe objíma milujúci priateľ Gajlo, ktorý sa rokmi vôbec nemení.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sima

Celé fotky Simy a Gajla v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto. Instagram/simonahegerova