Jedinečný, originálny a najmä kultový americký seriál Se* v meste si získal srdcia miliónov žien po celom svete. Netrpezliví diváci pravidelne sledovali životy štyroch rozdielnych postáv, Carrie, Samanthy, Charlotte a Mirandy, ktoré sa nebáli hovoriť o tom, čo sa dialo v ich súkromí. Rozoberali svoje ľúbostné zážitky, konflikty, ale aj problémy každodenného života. Po poslednej klapke seriálu sa spolu objavili po rokoch aj v celovečerných filmoch, avšak kde sa nachádzajú tieto ikonické ženy dnes?

 

Sarah Jessica Parker ako Carrie Bradshaw

Sarah sa zhostila role Carrie na jednotku. Svoje módne kreácie nosila s hrdosťou a stala sa vzorom nejednej ženy. Kombinovala nekombinovateľné, nosila nenositeľné. Stretla rôznych mužov, ale jej najväčšou láskou bol, samozrejme, Pán Božský. Po poslednej klapke seriálu sa Sarah objavila ešte v niekoľkých filmoch, no najväčší úspech dosiahla práve ako Carrie. V módnom priemysle zotrvala aj po seriáli. Na trh priniesla svoje vlastné parfumy, začala navrhovať oblečenie aj topánky. Voľný čas trávi predovšetkým so svojou rodinou, manželom Matthewom Broderickom a s deťmi.

2

Kim Cattrall ako Samantha Jones

Kim pôvodne rolu Samathy odmietla niekoľkokrát, ale nakoniec ju tvorcovia seriálu presvedčili. Samantha, žena s veľkým apetítom, vždy obohatila epizódu svojim zmýšľaním a výrokmi. V seriáli ju výrazne opantali len dvaja muži – Richard Wright a mladý Smith Jerrod, s ktorým zotrvala vo vzťahu najdlhšie. Kim sa neskôr objavila v mnohých snímkach a v súčasnosti hviezdi v seriáli Sensitive Skin, vďaka ktorému získala nomináciu na Emmy.

3

Kristin Davis ako Charlotte York

Najkonzervatívnejšiu postavu a zároveň nenapraviteľnú romantičku stvárnila Kristin Davis. Charlotte verila v lásku na celý život a túžila po šťastnej harmonickej rodine s manželom a deťmi. Aj keď si toho veľa preskákala, nakoniec sa jej sen o šťastnom živote naplnil. Kristin sa v skutočnosti nikdy nevydala, mala problémy s alkoholom a adoptovala si dieťa. V súčasnosti sa venuje predovšetkým záchrane slonov, stala sa patrónkou organizácie na ich záchranu a za túto prácu získala aj prestížne ocenenie.

5

Cynthia Nixon ako Miranda Hobbs

Právnička, ktorá si predovšetkým chcela vybudovať kariéru. Bola cynická v láske a veľmi rezervovaná, čo sa týkalo vážnych vzťahov. Nakoniec ju opantal Steve, s ktorým mali jedného syna. Cynthia žije od roku 2004 spokojným životom so svojou priateľkou Christine, s ktorou sa zobrali a majú jedného syna. Nakoľko prednedávnom prekonala rakovinu prsníka, stala sa po nej aktivistkou. Vyskytla sa tiež v mnohých filmoch a seriáloch, ako napríklad Hannibal, kde si opäť zahrala právničku.

4

Foto: Facebook, Pinterest, wallpapers55.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.