Zdena Studenková si dáva na svojom výzore patrične záležať. Napriek tomu, že si súkromie vrátane estetických zásahov dobre stráži, jej úpravy sú často viditeľné aj okom bežného laika. Tento raz stoja za povšimnutie herečkine pery!

Prednedávnom sa na YouTube objavilo video, v ktorom herečka Zdena Studenková hovorila o knihách. Samozrejme, že inteligencia a rozhľad bratislavskej dámy sú nevyvrátiteľné a jej rozprávanie bolo zaujímavé, no pozornosť pútala aj jej jemne pozmenená dolná časť tváre.

Inkognito

Skrášľovacie procedúry neodmysliteľne patria k šoubiznisu. Ženy i muži sa snažia zachovať si svieži výzor a konkurovať mladšej generácii – Zdenka nie je výnimkou. Aj keď o omladzovacích procedúrach nerada hovorí, menšie zákroky už priznala, ako napríklad kozmetickú úpravu pier či aplikáciu kyseliny hyalurónovej v okolí úst.

Podľa výzoru blondínky v spomínanom videu si možno všimnúť, že si zrejme podobnú estetickú úpravu zopakovala. Jej pery sú totiž opäť o niečo plnšie. Pri pohľade na slovenskú hereckú legendu by tak nikto neuveril, že v máji oslávila 66. narodeniny – divadelná diva skrátka vôbec nestarne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/slovenske_herecky/emil_vasko_photo