Všetko raz musí prísť do svojho konca a inak na tom nie sú ani kástingové kolá v SuperStar, za ktorými dali nádhernú bodku rozkošné spievajúce dvojičky. Okrem Štepána a Luboša však porotu svojím talentom zaujala aj krásna muzikálová speváčka Zara. Všimli ste si ale jej priezvisko? Nie náhodou ho má rovnaké ako známa Slovenka, s ktorou sa navyše ešte i poriadne podobajú!

16-ročná Zara má pred sebou rozhodne veľkú budúcnosť. Už v tomto mladom veku je totiž dlhodobou súčasťou muzikálu Cats, v rámci ktorého na Novej scéne vystupuje po boku úspešných hviezdičiek, mimochodom, víťazov šou Tvoja tvár znie povedome, Dávida Hartla a Patrika Vyskočila.

Aby sa talentovaná slečna zviditeľnila ešte viac, prihlásila sa do SuperStar, ktorá otvára brány neznámym tváram, snívajúcim o veľkej kariére. Priblížiť sa k nej Zare umožnili všetci porotcovia okrem Leoša Mareša, ktorý jej výkon označil za mŕtvy. Jeho reakcia však bola úplne nepodstatná, nakoľko usmievavá plavovláska dostala i tak možnosť pokračovať v ďalšom kole.

Zara má najväčšiu podporu určite v rodine, na čele ktorej stojí známa mamina Jana Prágerová, šéfka agentúry APA, organizujúca i prestížne odovzdávanie cien OTO (Osobnosť televíznej obrazovky). Pri pohľade na ambicióznu speváčku je teda jasné, po kom zdedila krásu – s maminou vyzerajú ako sestry!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/zara_pragerova, janapragerova