Slovensko a Česko počas jesene sledovalo cestu talentovaného Adama Pavlovčina v obľúbenej šou SuperStar, ktorú sa mu napokon pred Vianocami podarilo vyhrať. Mladého speváka po celý čas podporovala jeho sestra – vedeli ste, že aj ona má rozbehnutú úspešnú umeleckú kariéru?

Adam sa po prvýkrát objavil v televízii ako 16-ročný, keď skúšal šťastie v programe Hlas Česko-Slovenska. Už vtedy mu v hľadisku silno držala palce atraktívna brunetka so širokým úsmevom, ktorá sa nejedenkrát ukázala na obraze aj počas SuperStar. Išlo o modelovu staršiu sestru Radku.

Tvár sympatickej slečny bola určite mnohým divákom známa, avšak väčšinou zrejme tým českým. Radka síce rovnako ako jej brat pochádza zo Záhoria, no po ukončení gymnázia si to namierila do Prahy, kde študovala na Konzervatóriu a VOŠ Jaroslava Ježka odbor muzikál. 32-ročná kráska tak odvtedy žije v českej metropole, kde sa živí ako herečka a speváčka.

Už v roku 2006 získala sestra novej SuperStar rolu Karly v komédii Raftáci. Vidieť ste ju tiež mohli v seriáloch Ulica či Hviezdy nad hlavou alebo vo filme Cez prsty. Pavlovčinovci majú skrátka umelecké vlohy v krvi. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/adampavlovcin, radkapavlovcinova, petr_archon_bures, Facebook/Přes prsty – film, YouTube