Ešte donedávna bol Rami Malek pre mnohých relatívne neznámym hercom. Všetko sa zmenilo s rolou Freddieho Mercuryho v hudobnej dráme Bohemian Rhapsody, za ktorú získal množstvo ocenení vrátane tej najprestížnejšej – Oscara. Vedeli ste ale, že má Rami za sebou aj legendárny film s Juliou Roberts?

Jeden by neveril, no Rami Malek, ktorého dnes za jeho dokonalé prevedenie Freddieho Mercuryho obdivuje celý svet, oslávi o pár dní, konkrétne 12. mája, 38 rokov. Za svoju hereckú kariéru tak toho stihol viac než dosť.

Rami Malek

Okrem toho, že si ako 23-ročný strihol menšiu úlohu v obľúbenom dievčenskom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, sa o sedem rokov neskôr objavil po boku jedných z najväčších hereckých legiend Julie Roberts a Toma Hanksa v snímke Moja krásna učiteľka, ktorú ste, mimochodom, mohli sledovať aj včera podvečer na TV Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Americký fešák s egyptskými koreňmi si vo filme zahral Stevea Dibiasia, kuchára, ktorý sa v dospelosti rozhodol študovať, a tak skončil ako žiak v rukách krásnej Julie. V tom čase sa mu zrejme ani neprisnilo, že raz uňho doma na poličke skončí Zlatý Glóbus či Oscar.

Rami vo filme Moja krásna učiteľka

Moja krásna učiteľka TRAILER

Zdroj/Foto: YouTube, Twitter, aceshowbiz.com