Ceny pre najobľúbenejších slovenských influencerov sú rozdané. A hoci tentokrát si zo SOWA (Social Awards) Adriana Poláková sošku domov neodniesla, oči prítomných na ňu padali i tak. Úspešná podnikateľka sa nahodila do poriadne se*y outfitu!

Adriana Poláková je v očiach verejnosti známa nielen ako bývalá moderátorka markizáckej relácie Teleráno, ale aj ako obľúbená cukrárka. Priaznivci ju posunuli i do trojice najlepších influencerov na Social Awards, kde bojovala o prvenstvo v kategórii jedlo. Avšak na rozdiel od minulého roku talentovanú blondínku víťazstvo minulo. Diváci ju preto počas galavečera v celej kráse nevideli.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na prestížnu udalosť zavítala 45-ročná mamička tak, ako sme ju doposiaľ v televízii ešte nikdy nezahliadli. Pri výbere outfitu sa odviazala a vložila ho do rúk dizajnéra Kristiana Stanka. Vďaka nemu príťažlivá Aďka po boku svojho exkolegu Dara Richtera pútala pozornosť na všetky strany – v odvážnej róbe ukázala celý dekolt a taktiež dlhé nohy. Stačil dokonca jeden zlý pohyb a vonku by vykukli aj nohavičky, respektíve čipkované body, ktoré mala na sebe.

Outfit Adriany Polákovej na SOWA si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/adriana_polakova