Komplikované vzťahy v reality šou Farma sa neraz prenesú aj do bežného života. Poniektorí bývalí obyvatelia vidieckeho sídla sa totiž nedokážu zmieriť s neprávosťami páchanými na vlastnej osobe – do tejto kategórie obetí sa aktuálne zaradil východniar Martin Mihálik. Práve on má v zuboch Radovana Dulina a v mimoriadne úprimnej nahrávke mu pred celým národom vyčistil žalúdok.

Krátko po vypadnutí z markizáckej súťaže priateľ Nicoletty Tóthovej v relácii Teleráno naznačil, že Rada s Kikou už nikdy v živote nechce stretnúť. Dôvody si spočiatku nechával len pre seba, no neskôr sa rozhodol otvorene prehovoriť.

Robiňo Farma

Sebavedomý pracant a fotomodelka údajne Robiňa pokladali za veľkého nepriateľa, pričom ho neváhali označiť veľmi nelichotivým pomenovaním “falošný cigánik”. Po návrate domov si 23-ročný fešáčik servítku pred ústa nedával a na úhlavného soka nakydal viac než dosť.

Medzi farmármi sa rozpútala hotová vojna

Ex-farmár odhalil šokujúce skutočnosti, o akých viacerí diváci doteraz netušili. Radovan sa údajne na statku chválil s obrovským bohatstvom a luxusným majetkom, no vyradený hráč mal zistiť, že záletný záchranár nevlastní ani len vodičský preukaz, ktorý mu bol vraj odobratý kvôli neplateniu alimentov na vlastné dieťa.

Mihálik zároveň poukázal na škandalózny románik s modelkou Kristínou Dali, a to i napriek skutočnosti, že sebavedomého účinkujúceho doma čakala verná snúbenica spolu s nevlastnou dcérkou. Robiňo tak na Dulinovi nenechal nitku suchú a slová, aké zanechal na jeho adresu, sa pracovitému východniarovi zrejme ľahko počúvať nebudú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/martin_mihalik_ | Foto: Instagram/martin_mihalik, YouTube, streamable.com