Conversy patria medzi najobľúbenejšie a najštýlovejšie tenisky sveta. Každé z nich však majú na svojom boku dva otvory, ktoré (zrejme) nikto nevyužíva. Viete, na čo vlastne tieto záhadné ,,dierky” slúžia? 

Možno sa niekto domnieva, že tieto dva otvory slúžia na vetranie nôh v teniskách, ale nie je to pravda. Rovnako ako vrchné otvory, aj tieto sú vytvorené na šnurovanie. Mali by sa používať na to, aby bola vaša noha v topánke ešte pevnejšia. Ak by ste to chceli vyskúšať, vyvlečte šnúrky z posledných dvoch horných otvorov, prevlečte ich cez tie dva spodné a následne ešte prevlečte cez posledný vrchný otvor. Či je však tento jedinečný vynález skutočne prospešný pre spevnenie vašej nohy v teniskách Converse, to už nechávame na vašom subjektívnom hodnotení :)

dva otvory na teniskách Converse

otvory na teniskách Converse

dva otvory na teniskách ConverseFoto: Wittyfeed.com, Youtube, Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)