Raper Kali je na hudobnej scéne od roku 2010, odkedy sa vo svojich pesničkách povenoval rôznym témam, či už s intímnejším obsahom alebo celospoločenským. Nakoľko je hudobník známy tým, že disponuje obrovskou ľudskosťou a pokorou a zároveň v sebe skrýva obrovskú silu, aby ovplyvňoval masy, jeden z populárnych obchodných reťazcov ho oslovil na spoluprácu. Výsledkom je skladba so silným posolstvom Nenechajme to plávať.

Kým pred pár týždňami sa Kali na svojom Instagrame vyjadroval k téme koronavírusu, novým opatreniam a ich dopadu na našu spoločnosť, tentokrát sa zameral na úplne inú oblasť, ktorá by nemala byť nikomu z nás ľahostajná.

Kali koronavirus

,,Ten, ktorý deň čo deň zahadzuje smeti do prírody, vyhadzuje svoj smetný kôš do našich jazier, tomu to asi nedocvakne nikdy a je smutné, že my, čo vieme, kam patria smeti, to musíme zbierať za nich. Ale nerobíme to iba kvôli sebe, ani “iba” kvôli prírode, robíme to pre ďalšie generácie, pre naše deti, aby sa mohli kúpať aj oni v jazere, tak ako my, keď sme boli deťmi,“ 37-ročný raper naznačil posolstvo svojej novinky Nenechajme to plávať, ktorá by mala ľudí prinútiť zamyslieť sa na tým, v ako „špinavom“ prostredí žijeme.

,,Som za tento projekt vďačný a moc rád, že práve ja môžem byť súčasťou tejto myšienky. Tupé komentáre si nehaj pre tatina, čo dopije pifko a plechovku hodí na zem. Chvalabohu, ja mám inteligentných fanúškov. ĎAKUJEM ZA KAŽDÉ ZDIEĽANIE, POTREBUJEME TO,“ čerstvý držiteľ ocenenia OTO v kategórii spevák napísal k songu, prostredníctvom ktorého chce priložiť ruku k edukácii našej spoločnosti v rámci životného prostredia. Ak vám záleží na tom, akým smerom sa bude naša zem uberať, vypočujte si skladbu od Kaliho a Petra Panna – všetko pekné tu totiž jedného dňa byť nemusí…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube