Situácia na statku sa poriadne zamotáva a niektorým farmárom sa plány rozpadávajú ako domček z karát. Po tom, ako vznikla sluhovská dvojica zložená z najsilnejších mužských hráčov, obaja aktéri sa okamžite vrhli do spriadania stratégií. Stačil ale jediný okamih na to, aby sa všetko otočilo o 180 stupňov.

Tento týždeň si sluhovskú pozíciu na Farme užívajú dvaja zdatní pracanti. Za východný sektor sa o kolegov i zvieratá stará lámač ženských sŕdc Radovan Dulin a západný tábor zastupuje svalnatý zvodca Matej Jurkovič.

Matej Jurkovič Farma

Obidvaja hráči ani na krátky okamih nezaháľajú a pilne sa usilujú získať si na svoju stranu čo najviac prívržencov, ktorí by pri voľbe prvého duelanta naplno vyhoveli ich požiadavkám. Najviac ohrozeným súperom sa stáva Rasťo Mojsej, nakoľko práve o ňom obidvaja potenciálni zápasníci uvažujú ako o svojom oponentovi.

Každému je jasné, že mnohé sa dá ovplyvniť ešte počas samotného hlasovania, kedy majú farmári absolútny prehľad o tom, kto sa ako rozhoduje. Obrovský škrt cez rozpočet ale spôsobí farmárka týždňa Kristina Dali, čítajúca list s novými pokynmi. Kompetentní totiž rozhodli, že voľba prvého duelanta prebehne v úplne netradičnej podobe.

Kristina Dali Farma

Pri slovách fotomodelky Kiky viacerým odvážlivcom stuhla krv v žilách. Brunetka totiž kamarátom oznámila, že hlasovanie bude prebiehať v absolútnej tajnosti, pričom nikto z adeptov na výhru ani taktizujúci sluhovia nebudú až do poslednej chvíle tušiť, aký výsledok môžu očakávať. Pravidlá sa na poslednú chvíľu zmenili spôsobom, aký nik nečakal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube