Aj tento rok sa diváci televízií Markíza a Nova môžu tešiť na ďalšiu sériu obľúbenej speváckej šou SuperStar, pričom prvé kastingy už prebehli. Známa slovenská YouTuberka Klára Miščíková bola ich súčasťou, no v rámci skúseností, ktoré nadobudla, sa nezmohla na jedno pekné slovo. 

Vďaka popularite 16-ročnej študentky dnes Klarisu nepozná len jej internetové publikum, ale i diváci udeľovania cien SOWA, kde sa predviedla s piesňou Natural Woman. Talentovaná slečna o priebehu kastingu zmienenej šou prehovorila na jej „domácej“ platforme, kde za dva dni zhliadlo video celkom 310 tisíc ľudí.

Podľa slov otvorenej mladej dámy ju mala produkcia projektu do súťaže pozvať, e-mailom sa dokonca aj pochválila. ,,Ja som bola pozvaná do SuperStar. Nešla som tam dobrovoľne,“ prizvukovala tmavovlasá interpretka, ktorá síce pochádza zo Slovenska, no nakoľko študuje na konzervatóriu v Česku, kastingu sa zúčastnila u našich susedov. Žiaľ, kvôli zlej komunikácii medzi televíziami ku Kláre pristupovali ako k bežnému súťažiacemu.

,,Dozvedeli sme sa vlastne to, že bola by som tam pozvaná a bola by som tam ako v kolíske, lebo by som tam bola VIP účastník, čo znamená, ak by bol prvý kasting, boli by to kamerové skúšky a nečakala by som tam celý deň, ale išla by som tam hneď, ako prídem. Ak by niekto nevedel, SuperStar má ešte jeden kasting, ktorý nie je v televízii,“ prezrádza svojim sledovateľom YouTuberka. Tá sa navzdory mnohým komplikáciám dostala v Prahe na prvé stretnutie.

,,Zavolal ma nejaký týpek, že keď som teraz v Prahe, musím vypísať dotazník. Ty vole, už tretí dotazník!“ rozčúlila sa speváčka, ktorá už predtým vyplnila hneď 2 rovnaké formuláre, kde išlo len o základné osobné údaje. Avšak teraz prišla zmena, nad ktorou sa hnedovláska začala vo videu pohoršovať.

,,Boli tam otázky typu: Aký je váš rodinný stav? Sú vaši rodičia rozvedení alebo nie? Máš nejakých súrodencov? Aký je zdravotný stav vašej rodiny? V akých podmienkach žijete? Stala sa vám nejaká vec, z ktorej máte pravdu? Na koho z porotcov sa najviac tešíte? Je niečo, čo tajíte? Máte vzťah? Poznáte sa s nejakou významnou osobnosťou? Máte zverejnené na internete nejaké citlivé fotky?“ menovala Klarisa spoločne so svojimi úprimnými prostorekými odpoveďami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Potom som sa dozvedela, že tí ľudia v Prahe nie sú vedomí, kto som. Nevedia, ako spievam, plus ešte nevedeli, že som do tej SuperStar bola pozvaná,“ pohoršuje sa mladý talent. ,,Ukladali si tam všetky dokumenty o ľuďoch, ktorí tam išli,“ vyzradila Miščíková. Celé jej vyjadrenie si môžete vypočuť v priloženom videu.

Zdroj: YouTube – Klarisa | Foto: YouTube – Klarisa Miščíková/Klarisa, Instagram/klarisa_7777/superstarcs