Odborníci zo slovenskej verzie svetoznámej relácie Extrémne premeny sa museli už popasovať s viacerými ťažkými prípadmi obéznych ľudí, no najnovší markizácky adept na životnú premenu bol skutočne ťažkým orieškom. Keď uvidíte celé jeho telo pred nástupom do šou, pochopíte!

Juraj z Bratislavy má len 43 rokov, no stihol toho pozažívať viac než dosť. V minulosti spôsobil pod vplyvom alkoholu autonehodu s fatálnymi následkami, za čo si odpykal polovicu z pôvodného dvojročného trestu za mrežami.

Juraj extrémne premeny

Rany na duši sa ale ani po vyjdení na slobodu nezmazali a zúfalý muž sa za smrť spolujazdca začal sám trestať brutálnym prejedaním. Okrem závislosti na alkohole prepadol i nadmernému požívaniu potravy, pričom sa vyjedol na neskutočných 255 kíl!

V tomto prípade hovoria odborníci o naozajstnej záchrane života, keďže Juraj trpel kvôli morbídnej nadváhe vážnymi zdravotnými komplikáciami. Pri pohľade na jeho pôvodnú postavu zrejme ostanete v šoku – ovisnuté prsia, obrovské brucho a extrémne obrie lýtka i nohy, aké sme v tejto šou ešte nikdy predtým nevideli. Jeho celoročnú púť budete môcť sledovať v obľúbenom markizáckom programe už v najbližšej epizóde, a teda dnes večer.

Extrémne premeny – Juraj (255 kíl)

Celú postavu Juraja pri prvom vážení nájdete TU

Zdroj|Foto: YouTube/Televízia Markíza