Nicki Minaj sa nepoučila a po obrovskom fiasku v Bratislave, kedy na svoj koncert nielenže niekoľko hodín meškala, ale nakoniec i fanúšikom oznámila, že šou kvôli problémom s elektrinou ruší, sa podobný scenár zopakoval aj v sobotu večer vo Francúzsku. 

Nicki Minaj odštartovala svoje turné The Nicki Wrld Tour v Mníchove 21. februára, avšak už od začiatku sa s hudobníčkou ťahajú samé problémy. Zatiaľ ale najhoršie obišla Bratislava, kde sa na fanúšikov americká hviezda totálne vykašľala, pričom vraj vôbec nevedela, kde sa nachádza. Viac sa o tomto incidente dozviete v rozhovore s organizátorom koncertu — TU —

Nicki Minaj

Podobný scenár sa zopakoval aj v sobotu večer vo francúzskom Bordeaux, a to napriek tomu, že mala Nicki po koncerte v Paríži deň voľna. Hala sa totiž taktiež nevypredala, čo spôsobilo, že raperka fanúšikov odignorovala ešte viac než v Bratislave – po niekoľkohodinovom čakaní vyšiel okolo jedenástej hodine na pódium organizátor, ktorý musel prítomným oznámiť trpkú správu o tom, že ich idol šou zrušil. Nicki ale svojim obdivovateľom na rozdiel od tých slovenských nevenovala ani polslova, dokonca sa vôbec neukázala.

Fanúšikovia v Bordeaux čakajú na Nicki Minaj

Dôvod, prečo Minaj v Bordeaux koncert nezrealizovala, bol rovnaký ako v našom hlavnom meste, a teda údajné problémy s elektrinou. Následne sa hudobníčka fanúšikom prihovorila na Instagrame, kde s arogantným tónom v hlase a s najväčšou pravdepodobnosťou jointom v ruke hovorí, že vystupovanie pred fanúšikmi miluje a na každý koncert sa teší. ,,Tieto dve mestá, ktoré mali technické problémy, som nikdy predtým nenavštívila. Jednoducho v budovách nemali dostatok energie, ktorá by uniesla moju šou a povedali nám to len tri hodiny pred začiatkom koncertu,” tvrdí vo videu kontroverzná blondína.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nicki Minaj

Aby Nicki predišla negatívnym reakciám, ktorých bolo určite viac než dosť, pri videu si pre istotu vypla možnosť komentovania a rovnako tak i pri ostatných príspevkoch z Bordeaux. Čo je ešte zarážajúcejšie, v čase, kedy mala Američanka odohrať svoju šou, zabávala sa na miestnom jarmoku, kde ju zazrelo množstvo ľudí.

Nicki sa ospravedlňuje s jointom v ruke

 

Zdroj/Foto: Instagram/nickiminaj, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.