Televízia Markíza tento rok oslavuje svoje 20. narodeniny a spomína na relácie či moderátorov, ktorí boli populárni práve v tomto období. K neodmysliteľnej súčasti minulého storočia patrila aj rodinná šou ,,Koleso šťastia”, ktorú vysielala STV, no jej súčasná podoba sa nedá ani zďaleka porovnať s pôvodným konceptom relácie.

Spomínate si ešte na pôvodné ,,Koleso šťastia”, kde súťažiaci vyhrávali sladké cukrovinky Čierny princ či horský bicykel? Dnešná verzia si veľa fanúšikov nezískala, pretože iritujúce vystupovanie asistentky Alžbety Ferencovej nie je podľa slov mnohých divákov vhodné a hodí sa skôr do pánskeho klubu, než do rodinnej relácie. Pôvodný moderátor Peter Marcin si zaspomínal na svoje moderátorské začiatky a na svojom Facebooku zverejnil video z vysielania v 90. rokoch, kedy sa súťažiaci poriadne zapotili pri hádaní úplne triviálneho názvu jedla. Ako povedal vo videu samotný Peter, ,,napätie sa stupňovalo,” avšak mozgové závity súťažiacich dokázala potrápiť obyčajná zelenina. :)

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.