Rado vstúpil do reality šou Farma ako zasnúbený muž, ktorý smerom k priateľke Ivke nešetril láskyplnými slovami. Po pár dňoch sa ale všetko zmenilo. Snúbenicino miesto zastúpila na statku fotomodelka Kristi Dali, ktorá Popradčanovi poriadne pomotala hlavu. Všetci tak doposiaľ boli v tom, že Ivka vzťah s Dulinom po jeho návrate domov ukončí. Opak je však pravdou – alebo žeby nie? 

Vtáčiky na stromoch štebotajú, že by sa už v týchto dňoch mali všetci farmári nachádzať doma. Mnohých tak určite zaujíma, či po poslednej klapke kroky Rada Dulina smerovali k jeho snúbenici, ktorej bol počas takmer celého nakrúcania Farmy neverný, na čo sa dokonca prizeral celý národ.

Rado Kristina Farma

,,Nech nepáli mosty, kým sa neporozprávame, ale chcem jej tam rozpísať, prečo to je tak, prečo to tak cítim, čo mi tu zmenilo život,” prednedávnom sa Rado pred kamerami zmienil, čo napísal do listu pre Ivku, s ktorou žije už 6 rokov a spolu s ňou vychováva aj jej malú dcérku. Pri pohľade na najnovší záber jeho priateľky sa však zdá, že by mohli byť túžby farmárskeho casanovu naozaj naplnené.

Radovas sn'úbenica Ivka

Ivka sa síce k Radovmu správaniu niekoľkokrát verejne vyjadrovala, no nikdy nespomenula, že si fešák románikom s Kikou u nej zabezpečil červenú. Aj preto by pri jej najnovšej snímke držiacich sa rúk pri pohári vína prichádzala do úvahy možnosť, že snúbencovi všetky hriechy odpustila. Na druhej strane by vôbec nebolo čudné, ak by sa na fotke nachádzal úplne niekto iný, kto po kráskinom boku Dulina nahradil. Čo myslíte – ktorá varianta je pravdepodobnejšia?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ivka.babi