Kvetka Horváthová bola stálou tvárou reality šou Farma počas dlhých deviatich sérií. V poslednej jubilejnej časti ale jej miesto nahradila práve kontroverzná komička Eva “Evelyn” Kramerová, čo pobúrilo väčšinu divákov bojkotujúcich za návrat skalnej moderátorky.

Horváthová sa vďaka svojmu výraznému postoju a autoritatívnosti stala neodmysliteľnou súčasťou Farmy. Napriek tomu sa minulý rok kompetentní danej televízie rozhodli, že bude lepšie vyskúšať zmenu a jej postavu nahradiť slovenskou komičkou, odhliadnuc od toho, že sa Kvetka do poslednej chvíle vyjadrovala vtom zmysle, že za ňu Markíza nehľadá žiadnu náhradu.

„Jubilejnú 10. sériu reality šou Farma budem moderovať,” uvádzala Horváthová len pár týždňov pred tým, než dostala ráznu a nečakanú stopku. Vtom však vyplávala na povrch informácia o tom, že Kvetka nadobro končí, čo nezostalo bez ďalšej dohry. Všetko sa odohrávalo potajomky za jej chrbtom. Bola to podpásovka, prezradil v tom čase blízky zdroj z okolia moderátorky.

Po tejto takzvanej podpásovke sa známa Slovenka rozhodla odmlčať a otázke týkajúcej sa Farmy sa snažila vyhýbať čo najviac sa dalo. Až doteraz! Bývalá farmárska hviezda totiž po čase pridala nostalgický záber z natáčania, čím nadchla mnohých divákov vidieckej reality šou.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Dúfam, že v budúcej Farme už budeš späť,” potešila sa jedna z komentujúcich. „Ak bude ďalšia Farma, tak tam budeš. Si strašne skvelá,” pridávajú sa ďalší. Je tak otázne, prečo sa Horváthová rozhodla po čase vrátiť k projektu, z ktorého bola zo dňa na deň vyhodená. Jedno je však isté – ak sa jedná o zvažovanie jej opätovného návratu, fanúšikov hry o 75 tisíc eur by to rozhodne potešilo!

Reakcie ľudí na sociálnej sieti

Foto: Instagram/Kvetka Horváthová, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.