Počas viac ako štyroch rokov sa v úspešnom seriáli Oteckovia prestriedalo mnoho hercov. Avšak len niektorým z nich sa divákom podarilo vryť do pomäti tak, že si aj po dlhšej odmlke neustále pýtajú ich návrat. Najnovšie sa zdá, že by sa do deja mohla vrátiť táto mimoriadne obľúbená postava!

Pojašenú a bezprostrednú speváčku Sisu Drobnú diváci milovali. Po oznámení, že sa herečka Dominika Kavaschová poberie na materskú dovolenku, tak ostali mnohí sklamaní. Odvtedy už prešiel viac ako rok, počas ktorého sa brunetka stále stretáva s jednou a tou istou otázkou – či sa v Oteckoch ešte niekedy objaví.

,,Čas ukáže, ako to budem všetko zvládať a uvidíme, kedy sa na TV obrazovky znova vrátim ako veľká strela,“ odpovedala Domča vlani presne o takomto čase. Vo štvrtkovom Teleráne, kde známa mamička zavítala ako hosť, nadhodili rovnakú tému i moderátorky Kvetka Horváthová a Lenka Šóošová, ktoré zaujímalo, kedy Donďa chystá návrat do práce.

,,Mám nejaké filmy, ktoré idem točiť, čo sa veľmi teším. Lebo doteraz na to nebol priestor aj kvôli divadlu, aj som mala roztočené seriálové veci. Takže teraz som sa sľúbila na pár filmov, to by som chcela dotočiť a potom od septembra už možno by som sa aj vrátila buď do Oteckov, alebo možno nejaký nový projekt. Uvidíme,“ potešila fanúšikov legendárnej Sisy jej predstaviteľka, pre ktorú je však stále na prvom mieste takmer ročná dcérka Maia. Všety aktivity sa preto bude snažiť naplánovať tak, aby bola spokojná najmä ona.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/anic.jakab.rakovska