Téma kritiky vizážistky Michaely Rujákovej voči silnejším ženám pomaličky vyšumieva. No zdá sa, že sa po nej rozhodol prevziať štafetu mladík, ktorého precíznu prácu využíva mnoho našich celebrít, ako sú napríklad raperi Kali či Separ. Jeden z najvyhľadávanejších slovenských tatérov si nechutne kopol do komičky Evelyn!

Eva Kramerová sa stala súčasťou šiestej série obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. V poslednom kole, ktoré vyhrala, zahviezdila na celej čiare ako Jennifer Lopez, keď zvládla odspievanie jej megahitu Waiting For Tonight pri náročnej choreografii na tyči.

Rovnako ako J.Lo aj Evelyn mala pri svojom čísle oblečený trblietavý se*y outfit, odhaľujúci jej krivky. Tie však v kombinácii s odvážnym oblečením akosi nezapadli do vkusu známeho slovenského tatéra Samuela Potučka, ktorý svoj názor otvorene vykričal do sveta.

,,To si vážne toto idete? Tu ide do p…. sebareflexia neuveriteľným spôsobom. Jak keby malamut je*ol do kontajnera plného skla a ešte sa z toho teší. WAU,” k fotke vysmiatej Evelyn napísal Samo, ktorý si svojím nechutným vyjadrením zrejme odláka mnohých doterajších sympatizantov.

Samov príspevok si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/Instagram/tvmarkizaofficial, samuel_potucek, Facebook/Samuel Potuček Tatoo