Poslankyňa Európskeho parlamentu a bývala manželka podnikateľa Fedora Flašíka miluje selfie. Na jej instagramovom účte sa to len tak hemží fotografiami, za aké by sa rozhodne nehanbili ani súčasné teenagerky a dopĺňa ich nenápadnými tetovaniami, ktoré zdobia niekoľko častí jej tela. Monika Beňová sa nám nejako rozšupla!

Aj napriek rozvodu s bývalým manželom Fedorom prekypuje poslankyňa radosťou zo života a pôsobí oveľa spokojnejšie a radostnejšie než ktorákoľvek mladá baba. Nuž, aspoň z toho si môžeme brať príklad, keď už nie z jej selfie. :) Monika pravidelne prekvapuje svojich followerov odvážnymi snímkami s veľkými výstrihmi, našpúlenými perami či tetovaniami, o ktorých vedel asi len málokto. Doba sa mení, ľudia sa menia. :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.