Hoci speváčka Lucie Vondráčková patrí medzi dlhoročné hudobné stálice a vždy sa jej v kariérnej oblasti dobre darilo, v manželstve so svetoznámym hokejistom Tomášom Plekancom sa predsa len stretla s ešte vyšším komfortom. Dvojica však manželský zväzok nedávno ukončila a po takmer dvojročných rozvodových ťahaniciach konečne došlo k majetkovému vyrovnaniu. Známa hviezda teda nezaháľa a s nadobudnutými miliónmi sa okamžite pustila do prvých kšeftov!

40-ročná plavovláska si vodami šoubiznisu pláva už od detstva, kedy sa stávala pre mladé dievčatá uznávanou ikonou. Neskôr prišli na rad veľké filmové ponuky či založenie rodiny a kráska sa spoločne s milovanou polovičkou presťahovala do ďalekej Kanady.

Lucie Vondráčková

Speváčka už nejaký ten piatok znovu pôsobí v rodnej zemi, kam sa musela po rozchode so športovcom s dvomi synmi nedobrovoľne vrátiť. Nekonečné spory ale napokon vystriedalo vymodlené uzmierenie a Lucie si po oficiálnom ukončení zväzku prilepšila o pražský byt v hodnote 30 miliónov českých korún, nemalé finančné vyrovnanie a taktiež niekoľko tisícové alimenty na deti.

Zvláštna investícia do „pivnice“?!

Bezprostredne po majetkovom vyrovnaní Vondráčková prekvapila záhadnou kúpou nehnuteľnosti v centre Prahy, kde sa stala majiteľkou pivničných priestorov v chránenej budove. Pozemný sklad ju vyšiel na viac ako tri milióny korún, avšak skutočný účel prvej investície po rozvode je zatiaľ neznámy.

Obstarožná nehnuteľnosť by sa podľa denníka Blesk dala využiť napríklad na prenajímanie súkromným podnikateľom, prípadne na založenie vlastného klubu alebo podniku. Zdá sa teda, že dvojnásobná mamina začína po definitívnej strate manžela pomýšľať na rozbehnutie vlastného biznisu mimo hudobnej kariéry.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Vondráčková Praha

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/Lucievondrackovaofficial