Česká speváčka Lucie Vondráčková len pred pár týždňami definitívne uzavrela zdĺhavé porozvodové ťahanice s hokejistom Tomášom Plekancom, preto mohli fanúšikom pri pohľade na najnovší príspevok oči vypadnúť. 40-ročná hviezda sa predviedla v prekrásnej bielej róbe a kráčajúc k oltáru napísala jediné – „Povedal ÁNO!“

Sympatická plavovláska sa podelila o prekvapivú udalosť, kedy v luxusných svadobných šatách dokráčala priamo k oltáru. Tam ju pod holým nebom čakal fešný ženích, na ktorého sa už usmievala hŕstka svadobných hostí. Podarilo sa Vondráčkovej zatajiť dôležité životné rozhodnutie?

Lucie Vondráčková

Príspevok ostro sledovanej Češky vyvolal množstvo otáznikov. Čo to malo vlastne znamenať? Je možné, že by sa známa hudobníčka vrhla do druhého manželského zväzku len krátko po tom, ako zatvorila pomyselné dvere za bolestivou minulosťou?

V tomto prípade sa o odhalenie extra utajovaného sobáša nejedná, nakoľko Lucka dokonale zmiatla verejnosť zábermi z natáčania nového videoklipu. Možno by však málokto počítal s tým, že čerstvo rozvedená dvojnásobná mamina si za hlavnú tému pripravovaného diela vyberie práve svadbu, keďže sa spory s bývalým manželom Tomášom Plekancom ťahali naozaj dlhú dobu. Nuž, uvidíme, ako bude finálna podoba hudobnej novinky napokon vyzerať a akú výpovednú hodnotu v sebe ponesie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Lucievondrackovaofficial