Česká televízna stálica Lucie Vondráčková si prešla nesmierne náročným obdobím, keď sa musela ešte donedávna potýkať s porozvodovými peripetiami. Boj s bývalým manželom, hokejistom Tomášom Plekancom, sa neobišiel bez zápasu o maloleté deti či rozsiahly majetok. Napokon si ale rozvedení partneri našli cestu k uzmiereniu a herečke sa začalo opäť parádne dariť.

Dvojnásobná mamina má obrovský dôvod na radosť. V minulom roku sa jej totiž okrem iného podarilo získať hlavnú rolu v zahraničnom filme Hotel Limbo, kde sa na pľaci zišlo viacero umelcov z rôznych kútov sveta.

lucie vondrackova

Kanadská romantická komédia o dedičke hotela v srdci čarokrásnej prírody umožnila Lucii pred kamerami znovu naplno zažiariť. A nielen to – vyhlasovatelia Cien kanadskej kinematografie umiestnili krásnu Češku na piedestál, keď jej odovzdali cenu za najlepšiu herečku. 

Predstaviteľka filmovej Diany neskrývala nadšenie a o famózny kariérny úspech sa podelila s fanúšikmi na Instagrame. ,,Ďalšia herecká cena zďaleka. Veľmi ďakujem,“ dojala sa Vondráčková, ktorá sa cez najnáročnejšie obdobie života už zjavne úplne preniesla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Lucievondrackovaofficial