Každý rodič má určité zásady, názory a hodnoty, podľa ktorých sa snaží vychovať svoje deti čo najlepšie. Avšak v tomto prípade sa ukázalo, že byť členom kráľovskej rodiny znamená, že nie všetky rozhodnutia závisia iba od vás.

Kate Middleton zaujala rázny postoj k výchove detí. Vo svojom online blogu sa vyjadrila, že keby jedno z jej detí trpelo nejakou duševnou poruchou, neváhala by a vyhľadala by pomoc psychológa. Kate ďalej píše, že v dnešnej dobe veľa rodičov hľadá pomoc odborníkov, pretože si uvedomujú, že deti často zápasia so svojimi emóciami, čo určite nie je žiadna hanba.

kate-1

Staršia generácia kráľovskej rodiny ostala z vyhlásenia vojvodkyne pobúrená a na problém sa pozerá oveľa viac skepticky. Ostatní členovia modrej krvi si myslia, že osobné problémy by mali ostať v kruhu rodiny a v žiadnom prípade by sa nemali pretriasať s “niekým zvonka”.

kate-5

Princ William však svoju manželku podporuje a súhlasí s názorom, že je dobré požiadať o odbornú pomoc vtedy, keď je to nevyhnutné. Duševná rovnováha a zdravý emocionálny rast ich detí sú pre nich prioritou.

katekate-7kate-6

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.