Nekonečný boj o diváka, ktorý zvádzajú slovenské televízie už niekoľko rokov, nebude ničím výnimočným ani v dnešný nedeľný večer. Televízia Markíza i JOJ totiž práve dnes zaraďujú do svojej programovej štruktúry najväčšie formáty tohto roka, šou Česko Slovensko má talent a Tvoja tvár znie povedome! Ktorej podľahnete vy?

Talentovaní amatéri vs. talentovaní umelci? Práve dnes sa začína boj o diváka v pravom slovazmysle, nakoľko dvaja lídri na trhu slovenských televízií spúšťajú svoje najväčšie nosné programy roka. Kým sa na JOJke (v Českej republike na Prime) budú hľadať československé talenty, ktoré porote i divákom vyrazia dych, Markíza ponúkne mimoriadne obľúbenú a sledovanosťou rekordérsku televíznu šou Tvoja tvár znie povedome II. Aby toho nebolo málo, totožnú šou ponúka ako konkurenciu Talentu aj česká stanica Nova, v ktorej sa objavia známe tváre šoubiznisu našich susedných bratov.

Kým TV JOJ bude hľadať talenty pod odborným okom poroty v zložení Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař, na Markíze sa objaví široké spektrum známych osobností. Do poroty zasadne overené trio v zložení Zuzana Fialová, Mário ,,Kuly” Kollár a Dano Dangl, ku ktorým sa dnes pripojí i víťaz predchádzajúcej série, Lukáš Adamec. Ten okrem dnešného porotcovania v šou aj vystúpi.

33

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)