Je tu ďalšia vojna! Ešte stále neutíchol niekoľkodňový spor medzi slovenským raperom Rytmusom a manželkou speváka Paľa Drapáka Janette, ktorí si prostredníctvom internetu vymieňajú štipľavé odkazy, pričom sa k nim pridali rôzne osobnosti, a už tu máme ďalší konflikt. Tentokrát si do vlasov skáču dievčatá!

Zuzana Plačková pení až sa celé Miami, kde sa aktuálne nachádza, natriasa! Vytočiť ju zrejme mala dáma zo slovenského šoubiznisu, na ktorej prostoreká brunetka nenechala nitku suchú. Konkrétna pohnútka však ostáva zahalená rúškom tajomstva rovnako ako meno ženy, o ktorej povedala, že sa fotí ako lacná ku*va na Instagram.

zuzana plackova

Svoje vyjadrenia k danej osobe začala Zuzana podozreniami o tom, že si má kupovať followerov na Instagrame, z čoho je častokrát obviňovaná známa modelka Silvia Kucherenko vzhľaodm na to, že počet jej sledovateľov nie je úmerný počtu lajkov pri jej fotkách. Aj ďalšie Plačkovej ostré slová by ale pokojne mohli sedieť práve na kontroverznú Slovenku.

“Ide mňa tak obkľukami komentovať človek, ktorý nič nemá, žije u mamky, s mužom sa rozvádza, má decko a žiadnu budúcnosť. Preto, aby bola aspoň na pár sekúnd zaujímavá tá osoba, tak sa začne fotiť jak lacná ku*va na Instagram, každá fotka nahá, faceup taký, že čo ti je*be. Ako ozaj?” rozrečnila sa bez servítky kráľovná Instagramu, pričom celý jej príhovor vrátane odkazu pre ženu, ktorá ju rozčuľuje, si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:/Foto: Instagram/queen.plackova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.