V lete médiami ostriasol nečakaný rozpad vzťahu dvoch verejne známych osobností, ktoré spolu žili niekoľko rokov. Česká speváčka Lucie Vodráčková a jej aktuálne už bývalý partner hokejista Tomáš Plekanec prostredníctvom sociálnych sietí informovali o konci manželstva. Pár týždňov po celom incidente ale vyplávali na povrch zarážajúce informácie, ktoré mali rozpad údajne spôsobiť.

Už od prvej chvíle bolo verejnosti jasné, že Lucie Vondráčková niesla túto situáciu omnoho ťažšie ako jej manžel. Partner ju opustil prakticky zo dňa na deň a nechal ju samú s dvomi malými deťmi. Aj z toho dôvodu sa diskutovalo hlavne o tom, že dôvodom rozchodu mala byť údajná nevera hráča NHL, pričom mnohí sa prikláňali k tomu, že Plekanec nadviazal novú známosť so svetoznámou tenistkou Luckou Šafářovou.

Aktuálne sa obaja hlavní aktéri zúčastňujú na súdnych pojednávaniach ohľadne rozvodového konania. A práve tu sa začínajú objasňovať určité okolnosti, ktoré mnohých prekvapia. Nové zistenia totiž vrhajú nie práve najlepšie svetlo na Luckine správanie počas manželstva.

vondrackova plekanec manzelstvo

„Pán Plekanec hradil náklady na tri domáce opatrovateľky detí, upratovačku, nákup hotového jedla a reštaurácie, pretože domáca kuchyňa nebola praktizovaná,“ takto sa na adresu Vondráčkovej vyjadrila právna zástupkyňa slávneho športovca. Jej slová potvrdil aj ďalší svedok z Plekyho blízkeho okolia, ktorý priznal fakt, že deti bývali pomerne často v opatere cudzích ľudí. Toto všetko vraj hokejistovi liezlo na nervy a zrejme aj preto sa manželstvo rozhodol radšej ukončiť.

tomas plekanec hokej

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook, Instagram